PRUSA E3D V6 HARDENED STEEL NOZZLE 0.4MM

2.299 ден

Дизна PRUSA E3D V6 HARDENED STEEL 0.4MM.

На залиха

Compare
Шифра: DEL1216 Категории: ,

Дизна наменета за oригиналниот 3D печатач Prusa i3 MK3S и други печатачи кои имаат ист hotend.