CREALITY MK8 NOZZLE 0.4MM

550 ден

Дизна CREALITY MK8 0.4MM.

На залиха

Compare
Шифра: DEL1219 Категории: ,

МК8 месинг дизната е наменета за:

Creality CR10s,
CR10 s4,
CR10 s5,
Creality Ender 3,
Creality Ender 3 Pro,
Creality Ender 5,
3D принтери кои имаат MK8 екструдер.